Hakkımızda

Esse Zemin Metal Taahhüt İnşaat Ltd. Şti.

2004 yılından itibaren Y.D üretici firmalara uygulama hizmeti veren firmamız 2008 yılından itibaren prestijli projelere y.d satışı, uygulama ve hizmet sonrası teknik servis çalışmaları ile değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Esse Zemin olarak ayrıca 2008 yılından itibaren portfölyömüze epoksi boya uygulamaları, karo halı, asma tavan uygulamalarını da ekleyerek müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız.

Yapılan uygulamalarımızda ayrıca yüksek kalite yapısal ve fiziksel özelliklere sahip kalsiyum sülfat paneller ile yanmazlık, çok yüksek yük taşıma ve sessizlik sağlanmaktadır. Daha önce hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları REFERANSLAR sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yaptığımız Uygulamalar

Yükseltimiş zemin, epoksi boya, asma tavan, pvc yer döşemesi gibi bir çok uygulama profesyonel olarak yapmaktayız.

Yükseltilmiş Zemin Döşeme yaşadığımız 21. yüzyılın modern zemin gereksinimidir. Yükseltilmiş döşeme, Yükseltilmiş zemin gelişen teknoloji artık yaşam alanlarımızda olması gereken bir yapı olarak karşımıza çıkmakta. Isı yalıtımı, yanmaz malzemeden yapılan yangın karşı koruma ve ofis, ev iş yerlerinde döşenen tesisatların gizlenmesinde daha kullanışlı olmakta.

Yükseltilmiş zemin döşeme kolay sökülüp takılabilen serbest bir malzemedir. Zemininizde herhangi bir arıza veya değişiklik için ihtiyaç duyduğunuzda anında müdahale etme fırsatı verir. Data center veya trafo odaların bulunan kayıt cihazları serverları soğutmak için enerji tasarrufu sağlayarak yükseltilmiş zemin altında hava basıncı sağlayarak noktasal soğutma sağlar.

Esse Zemin olarak epoksi boya, karo halı, asma tavan gibi uygulamaları profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Esse Zemin Yükseltme Uygulamaları

Zemin yükseltme ve asma tavan uygulamalarımız hakkında ki sorularınız için bize 0532 423 88 30 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

BİLGİ ALIN

WhatsApp chat